Dokumenty ke stažení

V této sekci webových stránek projektu Obloha na dlani najdete veškeré dokumenty různého charakteru, které vznikly v průběhu realizace projektu, s výjimkou vzdělávacích materiálů a podkladů, které jsou publikovány na samostatné stránce. Veškeré dokumenty jsou veřejně přístupné.

Najdete zde dokumenty vytvořené hlavním partnerem a hlavním přeshraničním partnerem projektu.

 

 

Plakáty - vzdělávací seminář Kosmonautika a raketová technika 2012

Pro propagaci a informovanost jsme v roce 2012 vydali jako součást publicity také dva druhy informačních plakátů ke Vzdělávacímu semináři Kosmonautika a raketová technika 2012 - Kosmické technologie - automaty versus člověk.

Plakát A3 (varianta 1) ke stažení (pdf; 590 kB)

Plakát A3 (varianta 2) ke stažení (pdf; 605 kB).

Informační letáček k aktivitám projektu - finální

Po skončení hlavních aktivit projektu jsme připravili a vydali malý informační letáček pro veřejnost (určený především školám) se základními informacemi o aktivitách projektu, výstupech a nových možnostech v oblasti vzdělávání.

Letáček informuje o nových možnostech a příležitostech vzdělávání a výuky u obou partnerů projektu. Letáček formátu A4 skládaný na třetinu je zpracován v obou jazycích.

Informační letáček ke stažení - verze pro web (pdf; 1,6 MB)

Informační brožura k aktivitě Laboratoř vědomostí

Vydanou informační brožuru s popisem připravených inovativních experimentálních vzdělávacích programů i možností nových vzdělávacích pomůcek a technologií najdete v článku v sekci Vzdělávací materiály. Na stejném místě najdete i základní informaci k jejímu obsahu.

 

 Brožurka ke stažení (pdf; 1,7 MB)

Informační letáček projektu - úvod projektu

Základní informační letáček k projektu Obloha na dlani. Společný materiál pro oba partnery. Letáček byl vydán na úvod projektu. Jeho tištěnou verzi si můžete vyžádat u obou partnerů přímo, případně požádat o jeho zaslání poštou. Rozměry letáčku - A4 složená na třetiny.

Náhled informačního letáčku projektu Obloha na dlani.

Infoletáček ke stažení (pdf; 894 kB)

 

Infobanner projektu Obloha na dlani - česká verze

Informační banner publicity projektu a poskytovatele podpory. V rámci realizace projektu je využíván pro jeho publicitu při všech akcích projektu a v prostorách hlavního přeshraničního partnera.

Informační banner projektu Obloha na dlani - česká verze

Infobanner - česká verze (pdf; 1,890 MB)

 

Infobanner projektu Obloha na dlani - slovenská verzia

Informační banner publicity projektu a poskytovatele podpory. V rámci realizace projektu je využíván pro jeho publicitu při všech akcích projektu a v prostorách hlavního partnera projektu.

Informační banner projektu Obloha na dlani - slovenská verzia

Infobanner - slovenská verzia (pdf; 1,825 MB)

Vyhledávání

Novinky

26.02.16

Robotika s Legem – jednoduchými kroky ke složitému cíli

Malé shrnutí postřehů po pěti letech od vzniku a zařazení do nabídky programů Robotika je název programu, který patří ke speciálním vzdělávacím pořadům hvězdárny a pravděpodobně jej už můžeme zařadit k oblíbeným stálicím naší nabídky. Program je určen především pro žáky vyšších ročníků základních škol a studenty škol středních.

15.11.13

Planetárium v Polus City Center

Naše digitálne planetárium sa stalo jednou z hlavných výhier pri príležitosti European Cooperation Day 2013. Deti si doplnili vedomosti a naučili sa nové poznatky.

30.04.13

Prezentace výsledků projektu na Trenčianskom robotickom dni

Díky rozvoji přeshraniční spolupráce jsme byli k aktivní účasti pozváni organizátory 8. ročníku Trenčianského robotického dňa. Akce se účastnila také naše partnerská Hvězdárna v Partizánskom, a tak jsme i přes velké pracovní vytížení do Trenčína přijeli. Akce byla v mnoha ohledech poučná a inspirativní a nejen že jsme seznámili posluchače s novými vzdělávacími programy, ale hlavně oslovili žáky a studenty se zájmem o automatizaci a robotizaci.