Další partneři projektu

Realizace projektu Obloha na dlani je možná také díky podpoře dalších institucí, které oba partnery podporují.

Trenčianský samosprávný kraj

Je zriaďovateľom Hvezdárne v Partizánskom, ktorá spadá pod odbor kultúry.

Tento projekt je spolufinancovaný s finančným príspevkom Trenčianskeho samosprávneho kraja.

 

 

 

Zlínský kraj

Zřizovatel organizace hlavního přeshraničního partnera Hvězdárny Valašské Meziříčí, p. o. Krajský úřad Zlínského kraje finančně podporuje realizaci tohoto projektu prostřednictvím návratné finanční výpomoci. Děkujeme!

Tato akce je realizovanána s finanční výpomocí Zlínského kraje.

Vyhledávání

Novinky

26.02.16

Robotika s Legem – jednoduchými kroky ke složitému cíli

Malé shrnutí postřehů po pěti letech od vzniku a zařazení do nabídky programů Robotika je název programu, který patří ke speciálním vzdělávacím pořadům hvězdárny a pravděpodobně jej už můžeme zařadit k oblíbeným stálicím naší nabídky. Program je určen především pro žáky vyšších ročníků základních škol a studenty škol středních.

15.11.13

Planetárium v Polus City Center

Naše digitálne planetárium sa stalo jednou z hlavných výhier pri príležitosti European Cooperation Day 2013. Deti si doplnili vedomosti a naučili sa nové poznatky.

30.04.13

Prezentace výsledků projektu na Trenčianskom robotickom dni

Díky rozvoji přeshraniční spolupráce jsme byli k aktivní účasti pozváni organizátory 8. ročníku Trenčianského robotického dňa. Akce se účastnila také naše partnerská Hvězdárna v Partizánskom, a tak jsme i přes velké pracovní vytížení do Trenčína přijeli. Akce byla v mnoha ohledech poučná a inspirativní a nejen že jsme seznámili posluchače s novými vzdělávacími programy, ale hlavně oslovili žáky a studenty se zájmem o automatizaci a robotizaci.