Žákům a studentům

Kromě možnosti účastnit se řady akcí společně se svým školním kolektivem, nabízí projekt i možnosti individuální účasti na mnohých akcích realizovaných v rámci projektu i využití mnohých jeho výstupů.

Jedná se především o následující možnosti:

  • individuální podporovaná účast na vzdělávacích seminářích či kurzech praktických pozorování (díky projektu hradíme případné ubytování a zajišťujeme a hradím stravu v rámci akcí
  • využití zpracovaných a dostupných vzdělávacích materiálů na webových stránkách projektu, zejména pak rubriky

           - Odborné články
           - Vzdělávací materiály

  • aktivně se zapojit do projektu návrhem či zpracováním fyzikálních experimentů pro aktivitu Laboratoř vědomostí případně využití své schopnosti programovat pro program věnovaný robotice

Máte-li zájem, sledujte aktuální informace, případně se informujte u některého z partnerů projektu.

Využijte velmi dobrou příležitost se něčemu novému naučit, poznat nové přátele, kolegy a najít třeba něco, co vás bude bavit a navíc umožní váš osobní i profesní rozvoje.

Těším se na spolupráci a setkání s vámi!

Vyhledávání

Novinky

26.02.16

Robotika s Legem – jednoduchými kroky ke složitému cíli

Malé shrnutí postřehů po pěti letech od vzniku a zařazení do nabídky programů Robotika je název programu, který patří ke speciálním vzdělávacím pořadům hvězdárny a pravděpodobně jej už můžeme zařadit k oblíbeným stálicím naší nabídky. Program je určen především pro žáky vyšších ročníků základních škol a studenty škol středních.

15.11.13

Planetárium v Polus City Center

Naše digitálne planetárium sa stalo jednou z hlavných výhier pri príležitosti European Cooperation Day 2013. Deti si doplnili vedomosti a naučili sa nové poznatky.

30.04.13

Prezentace výsledků projektu na Trenčianskom robotickom dni

Díky rozvoji přeshraniční spolupráce jsme byli k aktivní účasti pozváni organizátory 8. ročníku Trenčianského robotického dňa. Akce se účastnila také naše partnerská Hvězdárna v Partizánskom, a tak jsme i přes velké pracovní vytížení do Trenčína přijeli. Akce byla v mnoha ohledech poučná a inspirativní a nejen že jsme seznámili posluchače s novými vzdělávacími programy, ale hlavně oslovili žáky a studenty se zájmem o automatizaci a robotizaci.