Vzdělávací seminář KOSMICKÉ TECHNOLOGIE

/ 17.10.2011 /

Seminář je pořádán v rámci projektu Obloha na dlani, který je spolufinancován OP Přeshraniční spolupráce SR-ČR 2007-2013. Partnerem projektu je Hvezdáreň v Partizánskom. Tato akce je realizovaná s finanční výpomocí Zlínského kraje.

Velmi zajímavý a bohatý program je přístupný široké veřejnosti. Je možná účast jak na celém programu, tak na jednotlivých přednáškách. Neváhejte a seznamte se s programem i možností účasti.

Pro středoškolské studenty a žáky nejvyšších ročníků základních škol poskytujeme podporu ve formě úhrady ubytování a zajištění stravy.

Více informací o připravované akci najdete v rubrice Akce/Připravujeme.

« Zpět

Vyhledávání

Novinky

26.02.16

Robotika s Legem – jednoduchými kroky ke složitému cíli

Malé shrnutí postřehů po pěti letech od vzniku a zařazení do nabídky programů Robotika je název programu, který patří ke speciálním vzdělávacím pořadům hvězdárny a pravděpodobně jej už můžeme zařadit k oblíbeným stálicím naší nabídky. Program je určen především pro žáky vyšších ročníků základních škol a studenty škol středních.

15.11.13

Planetárium v Polus City Center

Naše digitálne planetárium sa stalo jednou z hlavných výhier pri príležitosti European Cooperation Day 2013. Deti si doplnili vedomosti a naučili sa nové poznatky.

30.04.13

Prezentace výsledků projektu na Trenčianskom robotickom dni

Díky rozvoji přeshraniční spolupráce jsme byli k aktivní účasti pozváni organizátory 8. ročníku Trenčianského robotického dňa. Akce se účastnila také naše partnerská Hvězdárna v Partizánskom, a tak jsme i přes velké pracovní vytížení do Trenčína přijeli. Akce byla v mnoha ohledech poučná a inspirativní a nejen že jsme seznámili posluchače s novými vzdělávacími programy, ale hlavně oslovili žáky a studenty se zájmem o automatizaci a robotizaci.