Výstupy ze semináře kosmické technologie k dispozici

/ 09.12.2011 /

Mimořádně zdařilý vzdělávací seminář Kosmické technologie - pilotované lety byl opravdu výborným zdrojem aktuální informací z oblasti kosmonautiky, kosmické techniky a především pilotovaných letů.

Projektový tým zpracoval a publikoval všechny dostupné výstupy z této zdařilé akce. Materiály ze semináře najdete v sekci Výstupy projektu. V konkrétním článku najdete nejen prezentace ve formátu pdf, ale také zvukové záznamy a elektronickou verzi sborníku.

« Zpět

Vyhledávání

Novinky

26.02.16

Robotika s Legem – jednoduchými kroky ke složitému cíli

Malé shrnutí postřehů po pěti letech od vzniku a zařazení do nabídky programů Robotika je název programu, který patří ke speciálním vzdělávacím pořadům hvězdárny a pravděpodobně jej už můžeme zařadit k oblíbeným stálicím naší nabídky. Program je určen především pro žáky vyšších ročníků základních škol a studenty škol středních.

15.11.13

Planetárium v Polus City Center

Naše digitálne planetárium sa stalo jednou z hlavných výhier pri príležitosti European Cooperation Day 2013. Deti si doplnili vedomosti a naučili sa nové poznatky.

30.04.13

Prezentace výsledků projektu na Trenčianskom robotickom dni

Díky rozvoji přeshraniční spolupráce jsme byli k aktivní účasti pozváni organizátory 8. ročníku Trenčianského robotického dňa. Akce se účastnila také naše partnerská Hvězdárna v Partizánskom, a tak jsme i přes velké pracovní vytížení do Trenčína přijeli. Akce byla v mnoha ohledech poučná a inspirativní a nejen že jsme seznámili posluchače s novými vzdělávacími programy, ale hlavně oslovili žáky a studenty se zájmem o automatizaci a robotizaci.